Astropay Paykasa Bitcoin Paykwik Paysafecard Ozmopay Alım Satım Bozdurma Forumu
Forumumuza Hoşgeldiniz Forumumuzdan tüm özellikleri ile faydalanmak için Lütfen Üye olunuz.
[ Etiketler: paykasa | bozdurma | paykasakart | bozum ]
 
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paykasa Kart Bozdurmak Nasıl Yapılır?
(Okunma: 384)
Online Payment
#1
[url= https://www.e-paykasa.com]Paykasa Bozdurma[/url] Nasıl Yapılır?


Paykasa Kart Nedir, Ne İşe Yarar?
Gelişmekte olan teknoloji ve alışveriş ihtiyaçları doğrultusunda günümüzün en büyük sorunlarından biri online ödeme yapma ve ödeme almaktır. İnternette yapılan ödemelerde kişisel bilgilerin korunması ve güvenliğin tam anlamı ile sağlanması amacı ile alternatif ödeme yöntemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yöntemlerin tam güvenliği sağlayabilmesi için gerekli olan en önemli özellik ise anonim yani hiç bir kişisel bilgiye sahip olmaması özelliğidir.
Son yıllarda bu özelliklere sahip en hızlı ve güvenilir ödeme yöntemlerin başında Paykasa Kart gelmektedir. Paykasa kartını satın aldığınız andan itibaren, size tek kullanımlık kart bilgileri iletilir. Bu bilgiler Kart No ve Kart bedeli yani kartın içinde yüklü olan para miktarından ibarettir. Paykasa kart geçerli olan herhangi bir sitede sadece bu bilgileri kullanarak kartınızın içinde yüklü olan para miktarını, sitedeki hesabınıza yükleyebilirsiniz. Hiç bir şekilde herhangi bir kişisel bilgi iletmeniz gerekmez. Kartı kullandığınız andan itibaren o karta ait bilgiler tamamen geçersiz hale gelir ve tekrar kullanılamaz.

Paykasa Kart Bozum Nasıl Yapılır?
Paykasa kart ile sitelere yatırım yapmakta kullanılabildiği gibi dilerseniz sitelerden ödeme alma aşamasında da alternatif bir yöntem olarak Paykasa ile ödeme alma seçeneğini kullanabilirsiniz.
Çekim yaptığınız site tarafından size çekim miktarının karşılığı kadar içinde bakiye yüklü olan Paykasa Kart bilgileri iletilecektir.
Size iletilen kartı dilerseniz herhangi bir site kullanabileceğiniz gibi, dilerseniz Paykasa Bozdurma İşlemi yaparak paranızı nakit olarak alabilirsiniz. 

Paykasa bozum işleminin ardından kart bedelini alabileceğiniz ödeme yöntemleri, havale ile ödeme, cepbank ile ödeme, papara hesabınıza ödeme ve Bitcoin (btc) olarak ödeme yöntemlerinden size uygun olanıdır.
Bu süreçte yapacağınız tüm işlemler 128 bt ssl sertifikası ile şifrelenir ve kişisel bilgileriniz hiç bir şart altında paylaşılmaz yani Anonim olarak kalırsınız.

Paykasa Bozum, ve Paykasa Satın alma işlemlerinizde, düşük komisyon, yüksek kur için 7/24 kesintisiz sitemize gelebilirsiniz.
Online Payment Ön Ödemeli Kart Sistemleri.

https://www.e-paykasa.com
https://www.e-paykasa.com/paykasa-bozdurma.html[/url]
[url=https://www.youtube.com/redirect?redir_token=UEVeNTz9ISJYb-48pR2-ad10ut18MTU2MDU5ODU3N0AxNTYwNTEyMTc3&q=https%3A%2F%2Fwww.e-paykasa.com%2Fastropay-bozdurma.html&stzid=Ugz9LJBve7GB_uyimBd4AaABAg&event=comments]https://www.e-paykasa.com/astropay-bozdurma.html

https://www.e-paykasa.com/paykwik-bozdurma.html
https://www.e-paykasa.com/jeton-kart-bozdurma.html
https://www.e-paykasa.com/sayfa-detay-Papara-ile-Paykasa-Satin-Al.html
Online Payment Ön Ödemeli Kart Sistemleri

Astropaycard - Paykasa - Paykwik - Bitcoin - Paysafecard Satış ve Bozdurma İşlemleri.

Sitemize Buyrun www.e-paykasa.com
Bul
Alıntı
[ Etiketler: paykasa | bozdurma | paykasakart | bozum ]
 


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi