Astropay Paykasa Bitcoin Paykwik Paysafecard Ozmopay Alım Satım Bozdurma Forumu
Forumumuza Hoşgeldiniz Forumumuzdan tüm özellikleri ile faydalanmak için Lütfen Üye olunuz.
 
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paykasa Para Çekme Nasıl Yapılır?
(Okunma: 417)
Online Payment
#1
Paykasa ile Para Çekme Nasıl Yapılır?

Henüz bu para türünü yeni kullananlara Paykasa bozdurma konusunda soru işaretleri taşıyabilmektedir. Bu sanal para kullanım alanının genişliği kadar bozdurulması da son derece pratiktir. Bozdurmak için ilgili sitelerden birine giriş yapmak ve bozum talebinde bulunmak yeterli olmaktadır. Hem Türkiye’de hem de dünya ülkelerinde onlarca farklı web sitesi bu amaca yönelik hizmetler sunmaktadır. Aynı zamanda mevcut indirimler haftalık ve aylık oranlarda müşterilere sunulan ek avantajlar arasında yer almaktadır.
Öncelikli olarak bakiye sorgulaması yapılması gerekiyor. Önceden belirlediğiniz bakiye  tamamen kişiye özel olarak değerlendirilip başlangıçta belirlenmektedir. Herhangi bir limit olmaması da bozdurulacak olan miktar konusunda tam bir özgürlük veriyor. Kullanıcılar isterse hesabındaki paranın tamamını bozdurabilir, isterse bir kısmını bozdurup bir kısmını kartlarının içerisinde muhafaza edebilir.

Euro Kurunu TL’ye Çevirme İşlemleri

Bilindiği üzere online platformlar ve uluslararası hizmet veren mağazalar Euro üzerinden işlem yapmaktadır. Kullanıcılar dilediği takdirde Euro birimindeki paykasa paralarını kısa bir işlem sürecinden sonra Türk Lirasına çevirebilir.

Canlı Destek Üzerinden İletişime Geçin

Yeni müşteriler belli başlı soruları için yetkili muhataplar arayabilir. Bu yetkililer ile görüşmek için müşteri temsilcileri ile telefonda görüşmek ilk seçenektir. Ancak beklemek istemeyen ve bir an önce işlem yapmak isteyenler için canlı destek hatları da mevcuttur.
İlgili web-sitelerde online destek hatlarından ücretsiz olarak faydalanmak mümkündür. Üstelik hiçbir zaman kısıtlaması da bulunmamaktadır. 7 gün 24 saat paykasa para yatırma ve çkme aşamaları hakkında reel bilgiler alınabilir. Sorulan sorular aynı gün içerisinde yetkili bir personel tarafından yanıtlanmaktadır.

Paykasa Bozdurma İşlemlerinde İstenen Bilgiler
Öncelikli olarak bilinmesi gereken tamamen online bir alanda, kimseyle görüşmeden Paykasa bozdurma işlemleri yapılabileceğidir. Bu sayede herhangi bir zaman kaybı olmadan, istenilen ölçüde elektronik paralar gerçek paraya dönüştürülebilir.
İstenen bilgilerin ilk kısmında banka bilgileri yer almaktadır. Bu bilgiler, güvenliği önemsenen müşterilerin talepleri doğrultusunda hiç kimse ile paylaşılmamaktadır. Doldurulması zorunlu olan alanların bir diğeri de kart bilgileridir. Tek kullanımlık olan pin kodları bu alana yazılarak istenen işlemler dakikalar içerisinde tamamlanır.

Online Payment Ön Ödemeli Kart Sistemleri

http://www.e-paykasa.com
Bul
Alıntı
 


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi